FAQ

Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z naszymi kursami online. Jeśli nie ma tu odpowiedzi, której szukasz lub potrzebujesz więcej informacji, to skontaktuj się z nami bezpośrednio – KONTAKT

FAQ

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Kursy online są przygotowywane na specjalnej platformie. Ich zamawianie odbywa się podobnie jak w sklepie internetowym (jeśli kurs jest bezpłatny, to nie następuje etap płatności).

Zamówione kursy są dostępne na koncie użytkownika po zalogowaniu. Dane logowania tworzone są przy pierwszym zamówieniu. Każde kolejne zamówienie z użyciem tego samego adresu e-mail powoduje automatyczne przypisanie kursu do konta użytkownika.

Zamówione kursy są dostępne na koncie użytkownika na naszej platformie z kursami. 

Kursy składają się z modułów i lekcji, które zawierają m.in. treści, nagrania wideo, aktywne grafiki. W zależności od konstrukcji kursu uczestnik może mieć dostęp do wszystkich modułów i lekcji kursu od razu lub sukcesywnie (w miarę zaliczania poszczególnych lekcji). Do wybranych lekcji dołączone są materiały do pobrania. Niektóre kursy zawierają również testy wiedzy podsumowujące poszczególne moduły kursu lub cały kurs.

Uczestnik samodzielnie przechodzi przez poszczególne lekcje, korzystając z zamieszczonych w nich interaktywnych treści. Może to robić w dowolnym czasie i w tempie dostosowanym do własnych potrzeb i możliwości.

Tak, możesz wykupić kurs dla grupy osób (całej rady pedagogicznej lub jej części). Każda z nich otrzyma dostęp do indywidualnego konta na naszej platformie i będzie mogła przechodzić przez kurs jak każdy użytkownik naszej platformy.

W zależności od naszych ustaleń, możemy informować Cię jako dyrektora o postępach uczestników (ile osób i w jakim stopniu zrealizowało dany kurs).

Jeśli chcesz wykupić kurs dla grupy, skontaktuj się z nami. Będziemy potrzebować listy osób z ich adresami email.

Tak, nasze kursy mogą być elementem bardziej rozbudowanego procesu uczenia się nauczycieli (uczenie hybrydowe, blended learning). Kurs można wykorzystać jako wprowadzenie do szkolenia (model tzw. odwróconej lekcji) lub jako uzupełnienie zakończonego szkolenia (dodatkowe materiały, poszerzenie wiedzy).

W przypadku kursów online certyfikat wystawiany jest po ukończeniu kursu, w którym włączone zostało śledzenie postępów uczestnika. Warunkiem uzyskania zaświadczenia jest przejście wszystkich lekcji kursu i oznaczenie ich przez uczestnika jako ukończonych (pole wyboru w prawym górnym roku ekranu).

Certyfikaty uczestnika są dostępne w zakładce „Moje konto„.

Copyright © 2021 Percepti Edukacja. Kursy napędza platforma WP Idea

Jak uzyskać certyfikat?

W przypadku kursów online certyfikat wystawiany jest po ukończeniu kursu, w którym włączone zostało śledzenie postępów uczestnika. Warunkiem uzyskania zaświadczenia jest przejście wszystkich lekcji kursu i oznaczenie ich przez uczestnika jako ukończonych (pole wyboru w prawym górnym roku ekranu).

Certyfikaty uczestnika są dostępne w zakładce Moje konto

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Czy poświęcisz nam 4-6 minut i wypełnisz ankietę?